Tesina-pregiudizio-300x296

Partia e Pseudoantikonformistëve dhe Pseudointelektualëve fejsbukianë

https://www.instagram.com/ermalpetushi/  https://mobile.twitter.com/ErmalPetushi https://www.facebook.com/Ermal-Petushi-400364176761857/   “ESHTE E SHITME, ESHTE E SHITME!!!” (Titulli origjinal)  ose “Partia e Pseudoantikonformistëve dhe Pseudointelektualëve fejsbukianë” (Titull alternativ) Disa konstatime mbi garën e #FresshVoice nga #Nr.118 1- Duhet thënë që ditën që zgjodha të konkuroj në #FresshVoice më quajtën naiv, e më thanë që idealizmi nuk pi …

images

NJË TUFË DELESH! #FresshVoice Faza e Dyte

https://www.instagram.com/ermalpetushi/  https://mobile.twitter.com/ErmalPetushi https://www.facebook.com/Ermal-Petushi-400364176761857/ U ofendove që në titull?! Ditë të mbarë! Ti tjetri, i hodhe një sy letrës e t’u duk shumë …

ERMALI

FJALA IME NE ‪#‎FresshVoice‬ (FAZA E PARE)

https://www.instagram.com/ermalpetushi/ https://mobile.twitter.com/ErmalPetushi https://www.facebook.com/Ermal-Petushi-400364176761857/ Pershendetje “trupi gjykues” (drejtuar jurise dhe referuar dikujt qe foli para meje) , emri im eshte Ermal Petushi. Mua, do …

ddddd

QEPE GOJËN DHE VOTO!

Djema, boll se s’ka lezet! Djema, nuk po e bëni mirë kështu! Djema, kaq ishte, mbaroi! Djema, nuk po e bëni si …

O Lul, sa është ora?

    E kam të vështirë të bëj profilin e politikanëve të sojit të kreut të opozitës. Kjo sepse ndjesitë që më …

Vai alla barra degli strumenti